Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Niebędzino - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

999 000 zł214 m² 4 668,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 014 m²

Uwaga! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie szeregowej w Niebędzinie, dla którego prowadzona jest odrębna księga wieczysta. Kameralna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

355 250 zł1 225 m² 290 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dotyczy 7 działek pod zabudowę jednorodzinną Działki letniskowe (kategoria ML) leżą 100 m od jeziora w miejscowości Sarbsk. Na danym terenie dopuszcza się wznoszenie domów.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Grabskiego

Łeba(Niebędzino + 22 km)

1 899 000 zł300 m² 6 330 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:848 m²

Atuty Lokalizacja Łeba to nadmorskie miasto w północnej Polsce, znane z pięknych plaż, portu rybackiego i unikalnych ruchomych wydm w Słowińskim Parku Narodowym. Latem przyciąga.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł55 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Przedmiotem oferty jest atrakcyjny, 3-pokojowy apartament położony w oddalonej o 4 km od Łeby, urokliwej miejscowości Żarnowska. Żarnowska to miejscowość, którą coraz częściej wybierają.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Lębork

Lębork(Niebędzino + 9 km)

123 900 zł826 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Krakulice gm. Wicko spokojna lokalizacja blisko morza i jeziora Łebsko! 14-16 km do plaż w Łebie dojazd: ok. 15-20 min poza sezonem, ok. 20-30 min w sezonie letnim. Na sprzedaż atrakcyjne.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł60,16 m² 6 299,87 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Ładne mieszkanie z balkonem o powierzchni użytkowej 60 , 16 m 2 , położone blisko centrum Lęborka przy ulicy Stwosza.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł160 m² 4 681,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Przestronna kamienica składająca się z dwóch domów z dwoma garażami (z powodzeniem może być dwurodzinna- posiada dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Będzimierz(Niebędzino + 6 km)

40 000 zł71,40 m² 560,22 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Na sprzedaż mieszkanie do remontu - przestronne, dwustronne z działkami i budynkami gospodarczymi. Będzimierz, gmina Główczyce. Oferujemy przestronne, bezczynszowe mieszkanie do remontu,.

Szczegóły ogłoszenia

889 000 zł122,70 m² 7 245,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Komfortowy, nowoczesny, bezczynszowy dom w zabudowie bliźniaczej o pow. całkowitej 122,7m 2 , użytkowej 104,8m 2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Bukowina

Bukowina(Niebędzino + 22 km)

856 040 zł21 401 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Poczucie swobody I niezależności - działka Z możliwością uzyskania warunków zabudowy oraz podziału. Duża działka na razie rolna lecz z dostępem do drogi publicznej oraz mediów.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie Niebędzino

Niebędzino,pomorskie

120 000 zł113 m² 1 062,23 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

0% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Duże, bezczynszowe mieszkanie w Niebędzinie, gm. Nowa Wieś Lęborska (opodal Zakładu pgr) o powierzchni 112,97m 2 ,.